Улюбленці повертаються: у харківському екопарку знову можна побачити сурикатів, лінивців та тамаринів

До Екопарку повертаються сурикати, лінивці та левові тамарини.

З самого початку війни ці тварини жили вдома у засновника Екопарку Олександра Фельдмана. Тепер їх повертають, щоби радувати гостей екопарку, розповіли у закладі. 

Ці тварини житимуть не просто у відновлених після руйнівних бомбардувань початку війни вольєрах, а у абсолютно нових комфортних домівках, що побудовані відповідно до найвищих світових стандартів та є складовою нового генерального плану відбудови Фельдман Екопарк.

Ми робимо все від нас залежне, щоб забезпечити нашим вихованцям найкращі умови, а нашим гостям, особливо дітям – можливості для захопливого літнього відпочинку, наголосили в Екопарку. 

Довідково про тварин

Сурикати — хребетні хижі ссавці, які представляють найдрібніший вид гризунів родини мангустових, розміром схожий на білку. Живуть вони в пустелях Південної Африки групами різного розміру, від трьох до 50 осіб. У зграї майже однакова кількість самців і самок. На відміну від інших видів мангустів, сурікати населяють більше відкриті місця (без дерев).

Лінивці - підряд ссавців ряду неповнозубі. Сучасні лінивці мешкають у Центральній Америці й Південній Америці. Вони живуть на деревах, харчуються листям. Сучасні лінивці завбільшки з велику кішку: довжина тварини до 70 см, а вага 4-7 кг. Лінивці надзвичайно мляві істоти. В основному вони висять спиною вниз, зачепившись кігтями за гілки дерев. Тримаються так міцно, що навіть людині дуже важко їх відчепити.

Левові тамарини —  примати, мавпи, тамарини сімейства ігрункових, найбільші представники виду. Їх довжина тіла 20-34 см, хвоста - до 40 см, а вага - до 600 грамів. Відмінна риса — левова грива золотистого кольору, вона робить приматів схожими на царя звірів. Левові тамаріни ведуть переважно денний спосіб життя, вночі вони сплять на кронах або в дуплах дерев. Пересуваються на чотирьох кінцівках. Живуть сім'ями, чисельністю до 8-10 особин.

Нагадаємо, у харківському екопарку оселились лінивці

До Харкова із Перу приїхали двоє лінивців — Міша та Мія. В екопарку пообіцяли, що незабаром тут⠀з’являться нові мешканці — рідкісні мавпи, медоїди та мурахоїди. В екопарку створюють особливий куточок, де житимуть тварини з теплої Південної Америки.