У Харків з офіційним візитом прибула Надзвичайний і Повноважний Посол Сполучених Штатів Америки в Україні Бріджет Анн Брінк.
Вона провела зустріч з начальником Харківської ОВА Олегом Синєгубовим. Про це повідомили в обласній адміністрації.
З початку повномасштабного вторгнення Сполучені Штати Америки надали Україні понад 65,9 мільярда доларів допомоги. Ця підтримка охоплює гуманітарний сектор, енергетичну стійкість та програми відновлення критично важливих сфер. Уряд і народ США допомагають нашій країні відстояти незалежність, суверенітет і демократичні цінності, наголосили чиновники.
У межах розширення міжнародної співпраці Харківська область підписала унікальний меморандум із американським штатом Огайо. У документі передбачено поглиблення співпраці у сферах медицини, освіти, агросектору, технологій та інших напрямків, що є важливим кроком до посилення зв’язків між нашими народами.
Олег Синєгубов провів екскурсію для пані Бріджет Анн Брінк центром Харкова. Зокрема, як свідчать фото, вони зупинилися біля пам'ятника загиблим дітям у центрі міст Харкова.
Важливо, що перед цим в офіційному повідомлені від імені Надзвичайного і Повноважного Посла Сполучених Штатів Америки в Україні не було вказано, що саме російська ракета вбила дітей у Кривому розі.
Такий коментар дисонував з реакцією значної кількості європейських політиків, які однозначно назвали винним росію та засудили терор. Обережність посолки викликали обурення українців та здивування Президента Зеленського.
Щоправда, візит до харківського пам'ятника загиблим дітям навряд чи поставив представницю США в незручне положення. Автори постаменту не вказали що саме через російську агресію ці діти загинули.
Нагадаємо, в Офісі Генпрокурора назвали кількість дітей, яких вбила рф.