Великий сольний концерт, який готувався протягом останніх 6 місяців, відбудеться у вже промерзлому та меланхолійному острові повільних швидкостей- Харкові. 

Півроку хлопці зі SHKLO не виходили з репетеційно- проектуючого стану та готували дещо цікаве — оновлену програму та дебютний кліп. 

Приходьте щоб пронизатися глибокою атмосферою, почути нові пісні і разом відсвяткувати вихід першого кліпу “fлюгери”. Це відеоробота, над якою четверо музикантів, два художника та знімальна команда працювали останні три місяці. Зйомки відбувалися на дахах центральних будівель Харкова, а режисером кліпу став лауреат міжнародних премій та фестивалів, режисер кліпів для “Машини времени”, Ігоря Талькова та Сергія Бабкіна, автор повнометражних та короткометражних фільмів Михайло Озеров. 
Пісня входить до однойменного міні- альбому “Fлюгери”, який SHKLO випустили минулої весни у Варшаві. 

У гурті грають Богдан Шапкін — гітара та вокал, Євген Демещенко- бас, Ярослав Аносов — барабани, та Іван Корольов — віолончель. 
Четверо музикантів — щасливі, натхненні, з тремтінням рук та ніг офіційно презентують відео 25 листопада в Дк Art area. 

За майже два роки існування гурту, музиканти здійснили три тури п’ятьма європейськими країнами. Свої україномовні пісні музиканти грали у найбільших містах Німеччини, Польщи, Австрії, Словаччини та Чехії. 

І нарешті у Харкові під час сольного концерту хлопці обіцяють поділитися енергією, атмосферою, новими піснями, кліпом та свіжим візуалізаційним рядом! Усе це SHKLO об’єднує на великому сольному концерті!