Клуб Українського Кіно відкриває новий сезон!
Після літньої перерви Фрішний-кіноклуб знову розпочинає свої покази. На цих вихідних, спеціально до свята вітчизняного кінематографу, глядачам покажуть "Повадиря" Олеся Саніна - стрічку, що зворушила тисячі людей непростою долею сліпого кобзаря та американського хлопчика напередодні та під час Голодомору. 
Традиційно глядачів чекає простора зала, тепла атмосфера, чаювання та цікаве обговорення. На фільм будуть запрошені спеціальні гості, що розкриють історичну цінність стрічки та розкажуть про розвиток нашого Кіно. 
 
ПРО ФІЛЬМ:
Прямуючи в Україну, яка в 30-ті роки переживала не найкращі часи, Майкл Шемрок був повен надій і планів. Інженер за фахом, він думав, що буде корисним у створенні соціалістичної держави майбутнього, у чому йому допомагатиме син Пітер. Однак американець помирає, отримавши секретні папери про репресії в країні, які виявилися в книзі Пітера. Десятирічному хлопчикові доводиться рятуватися втечею від поліції, що в подальшому приводить його до сліпого кобзаря Івана Кочерги. Музикант приймає нового друга як поводиря і намагається вберегти його від усіх тих жахливих речей, які відбуваються навколо них.
 
Клуб Українського Кіно почав свою діяльність наприкінці 2014 року та за цей час його учасниками стали понад 2000 людей. Мета клубу: познайомити і зацікавити українців власним кінематографом. Разом з сучасними фільмами, ми показуємо і стару класику. Це дуже простий та приємний спосіб підняти багато історичних, культурних питань та спонукати наших глядачів більше цікавитися власною Батьківщиною. 
Організаторами Клубу є Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Фундація Регіональних Ініціатив" (ФРІ) - це потужний центр підтримки молодіжного руху, молодіжних організацій та підготовки молодих лідерів в Україні. Діємо з метою зміцнення молодіжного руху, навчання і забезпечення активних учасників об'єднань молоді, розвитку студентських та загалом молодіжних ініціатив. Стратегічною метою діяльності ФРІ є збільшення кількості молодих активістів громадського життя, щоб почати невпинну ланцюгову реакцію позитивних змін в суспільстві.

ФРІ є незалежною неурядовою організацією, не належить до жодної з політичних партій, не підтримує жодного партійного лідера і не бере участі у виборах як сторона виборчого процесу.