Харків'ян та гостей міста чекають три документальні фільми українського, польського та німецького походження. У кожному з них автори підіймають теми прав людини. Головна мета заходу - сприяння відкритому діалогу про моральні проблеми суспільства в Україні та створення толерантних відносин між людьми. 

Також глядачі зможуть послухати невелику лекцію про права людини та зав'язати цікаву дискусію із запрошеним гостем.

1. Ромська мрія 
Країна: Україна
Режисер: Роман Бондарчук
Сюжет: «Ромська мрія» – це чотири історії про мешканців таборів Закарпаття. Дениса, Мирослава, Діану та Ренату вважають успішними в ромському середовищі, тож вони прагнуть бути взірцями. Цикл «Ромська мрія» – це дослідження українськими документалістами проблем ромів Закарпатської області.

2. Абетка
Країна: Німеччина
Режисер: Мадлі Ляене
Сюжет: Веле – 17 років. Усе, чого вона прагне, – це навчитися читати й писати, щоб не відставати від своєї семирічної доньки. Навіть те, що вона може самостійно написати власне ім’я, після довгих років громадянської війни в Ліберії означає крок до незалежності – подалі від болісного минулого, до кращого майбутнього.

3. Коли-небудь ми станемо щасливими
Країна: Польща
Режисер: Павел Височанські
Сюжет: У фільмі йдеться про Даніеля, юнака з Ліпіни, найбільш нужденного містечка в усій південній Польщі. Даніель прагне вирватися з суцільної бідності. Озброєний камерою на мобільному телефоні, він вештається своїм кварталом, розпитуючи дітей та дорослих про їхні мрії. Чи справдяться ті мрії бодай для когось? Поки він фільмує, перед нами розгортається прихована площина: любов між Даніелем та його харизматичною бабусею. Чи він коли-небудь спроможеться закінчити свій фільм?