«Веселка на Салтівці» - моновистава в жанрі музичної сюрреалістичної трагікомедії.

В основі сюжету автобіографічна історія Артема Вусика, який народився на Салтівці й прожив там свої перші 17 років. Усі ролі Артем виконує сам — ву деяких сценах він одночасно грає і самого себе, і перетворюється ще в трьох персонажів.

Це мікс специфічного нафтового гумору з панківською епатажністю, яку так полюбляє Артем Вусик. Це вистава-концерт, де музиканти грають наживо авторські композиції.

Вистава «Веселка на Салтівці» — наша спроба повернути промені радості в місце, яке все ще загоює рани від війни. Одночасно ми переосмислюємо традиційні уявлення та стереотипи про Салтівку. Намагаємося відчути поетичність району, який вважається хуліганським.

А також побачити індивідуальний пейзаж цього місця серед нескінченних житлових масивів. Широке небо, багато зелені та яскраві веселки після рясного дощу влітку - такою ми пам’ятаємо Салтівку з дитинства. Зруйновані війною та чорні від вогню багатоповерхівки — такою ми вперше побачили Салтівку у 2022 році.

Сюжет

Артем блукає між снами та реальністю й подекуди не відчуває різниці між цими вимірами. Усе наче відбувається одночасно. Спогади дитинства переплітаються зі снами про війну.

В якомусь із вимірів до Артема навідується таємний агент, який призиває робити концерт і збирати всіх митців і мисткинь родом із Салтівки, щоби запалити веселку й повернути минулу радість. В іншому просторі Артем зустрічається з внутрішнім театральним критиком і навіть веде з ним діалог.

Десь у паралельній реальності грає панк-рок пісня про те, як маленький Артем пішов гуляти далі свого двору, а в цей час його шукала мати. Іноді спогади перериваються телефонним дзвінком від президента, а часом здається, що війна закінчилася 2 роки тому.

Такий сюрреалістичний колаж зі снів, спогадів і фрагментів реальності — наша особиста ода Салтівці та спроба закарбувати цей район в українській культурі. Запрошуємо вас до перегляду вистави. Давайте разом викличемо веселку на Салтівці!

Для учасників/иць бойових дій вхід на вистави – вільний. Напишіть нам у соцмережі чи зателефонуйте, щоби забронювати квиточок, а також не забудьте взяти з собою посвідчення УБД.

Увага! У виставі присутні контрастні світлові ефекти