Вперше до Харкова завітає київський Brutal Death Metal гурт – SCHIZOGEN, який представить свій новий забойний альбом «Spawn Of Almighty Essence». Ще більше руйнівних бласт битів та вбивчих брейкдаунів від просякнутих ненавистю київських м’ясників в майбутньому турі по Україні
ORBSTRUCT – гурт із Харкова, який грає Death Metal в кращих традиція жанру, успішно комбінуючи жорсткі гітарні рифи та швидкий бласт біт з темами атеїзму, агностицизму, самопізнання та саморозвитку. Гурт складається з професійних музикантів, які в свій час приймали участь в запису та концертах відомих українських гуртів, як: Hate Forest, KZOHH, Ygg, Barkasth, Deformad, Elderblood.
В березні 2020 року новий альбом «Phobos Rising» був виданий одразу на двох лейблах, Paragon Records в США та Envenomed Music в Україні. В даний час, гурт на фінальній стадії запису свого другого повноформатного альбому, вихід якого запланований на 2021 рік. На концертах ORBSTRUCT зіграють матеріал з вже виданого альбому, а також нові треки з майбутнього реліза.
Їх підтримають на сцені