Що таке арт-проект Astroblastoma? Це крик душі…поклик…це три крапки і водночас знак оклику…це театр…який ставить питання і дає відповіді…. це історія…яка відбувається з нами просто тут і зараз…це пошук надії…це життя…справжнє…таке…яке може побороти смерть…це любов…яка ніколи не перестає…. Це…не просто за ради розваги…це щось надзвичайно важливе…важливе для нас…і важливе для кожного… В цей вечір ми розповімо вам історію, яку ми не можемо зіграти….справа в тому, що історія, яку ми хочемо вам розповісти настільки реальна і близька до нас, що хочеться уникнути будь якої штучності, хочеться щоб в цей вечір все було по чесному - щоб якщо плакати, то по чесному, якщо сміятися, то від щирого серця. Адже так сильно в житті цього не вистачає, так мало моментів в житті, коли все чесно. "… Хочется, чтобы каждая струнка человеческой души откликнулась на наш рассказ. Да что там душа, хочется достучаться до самой глубины сердца. Хотя сегодня вокруг нас так много черствых, замерзших сердец. Такое сердце не растопит слеза и не смягчит улыбка ребенка, оно подобно крепости в которую невозможно пробраться. Но там, внутри этой крепости есть что то совершенно иное – очень хрупкое и ранимое, похожее на малое дитя, лишенное любви и заботы" … Що ми ховаємо в наших серцях і чому так боїмося, що хтось дізнається, що у нас всередині? На що ми витрачаємо наші життя і чому так сильно боїмося, що наше життя може мати сенс? Арт-проект – це і театр і водночас перфоманс, який відбувається не просто на сцені, але і всередині кожного глядача…і кожен стає його учасником…ми бачимо героїв історії…але водночас живих людей, які просто зараз перед нами…і все це під чарівні звуки музики живого роялю…який дихає і звучить тут прямо зараз разом з нами…. Правдива і чесна історія молодого музиканта Романа і дівчинки Юлії, які боряться за своє життя…і за своє кохання? Чи вдасться їм перемогти? Проект ведеться двома мовами – українською і російською.
 
Арт-проект Astroblastoma є благодійною акцією театру "Увімкніть світло", гроші, отримані від продажу квитків на виставу йдуть на допомогу дітям, які боряться з онкологічною хворобою.
а основу вистави взята маленька літня повість "Двоє на крижині" - чуттєва історія Романа та Юлі. Роман - 17ти річний музикант, який бореться з раком. Юля - 16ти річна дівчинка, яка нікому непотрібна, і самотужки бореться з хворобою...Їх зустріч в лікарні - випадковість, або може доля? Чи вдастся їм допомогти один одному перемогти хворобу та жити?