CSM і Korydor запрошують на виставку "Точки наближення: Харків", що відкриється у п'ятницю, 24 березня, о 19:00 (відкриття для ЗМІ – 17:00) в АРТпідвалі Харківської муніципальної галереї (Чернишевська, 15) і триватиме до 1 квітня. Виставка стала результатом двох мистецьких резиденцій у Харкові та Дніпрі, які проходили у грудні 2016 року. У центрі уваги – людський вимір історії: досвід війни очима вимушених переселенців, ветеранів АТО, волонтерів, врешті – очима самих мешканців Харкова та Дніпра – обласних центрів, розташованих найближче до лінії фронту.

Отже, проекти, представлені на виставці, – це мистецькі рефлексії про останні роки української історії.

Дослідження посттравматичної реабілітації (фізичної та психологічної) цікавить художницю Оксану Чепелик (Україна).

Сергій Попов (Україна) зачіпає питання правди й ілюзії: “Заплутаність міжнародних політичних відносин вривається в життя і побут звичайної людини, – вважає художник. – Джерело інформації про реальний стан речей перетворюється на оманливу завісу, яка ще більше викривлює реальність”.

Процес відчуження приватної історії від оповідача/оповідачки, спотворення та хибні інтерпретації цієї історії в процесі створення медійного продукту вивчає Юлія Костерєва (Україна).

Художники Маріам Натрошвілі та Дету Джинчарадзе (Грузія) міркують над тим, як довго може тривати “тимчасовий стан” переміщених осіб. Роблять це на прикладі грузинських внутрішніх переселенців та біженців, які колись рятувалися від війни в Абхазії, а сьогодні продовжують жити у тимчасових приміщеннях.

У фокусі уваги Лючії Макарі (Молдова-Нідерланди) – гостре питання пропаганди й мистецтва.

Цікавить художників і “сіра зона” почуттів – ситуації, коли власна думка та емоції можуть не збігатися з суспільним “запитом” на емоції: radio surrealism / Наталія Целюба (Україна).

Години роботи виставки: понеділок – субота, 11:00 – 19:00.