монтерів колії, складача поїздів, провідників вагону, токаря, бульдозериста, автогрейдериста, водія, навантажувача, кранівника крану на залізничному ходу

На жаль, оголошення застаріло
На постійну роботу запрошуємо: монтерів колії, складача поїздів, провідників вагону, токаря, бульдозериста, автогрейдериста, водія, навантажувача, кранівника крану на залізничному ходу, маляра, електрика, газоелектрозварника.
Постійна робота на підприємстві АТ "Укрзалізниця", за умови прохождення медичної комісії у будь-якому залізничному медичному закладі.
Робота щоденна, п’ятиденна. Повний соціальний пакет, медична страховка, надається право пільгового проїзду залізничним транспортом.
Постійне житло не надається, але є можливість безкоштовного тимчасового проживання у не нових купейних вагонах, переобладнаних для цього.
Заробітня плата та аванс сплачується вчасно двічі на місяць.
Працівники підприємства забезпечюються літнім та зимовим спецодягом та взуттям. За бажанням, вони можуть отримувати під час роботи гарячю їжу з 30% знижкою. Їм надається право скористатися сплачуваною щорічною відпусткою. Лікарняний оплачується. Є можливість оздоровлення у медичних лікувально-профілактичних закладах «Укрзалізниці» як самому працівнику, так и членам його сім’ї.
На монтера колії (чоловіча професія) підприємство навчає на місці і можлива робота вахтою! Спеціалістам інших, перерахованих вище, професій, необхідно надати документи, які підтверджують навчання за певною професією і дають право працювати за цією професією. Зарплатня, згідно Положення з оплати праці, залежить від розряду та спеціальності. До неї добавляється 250 грн. за кожний день роботи у відрядженні. Підприємство займається ремонтом залізничної колії і у відрядженні, як правило, працівники знаходяться наїздами з кінця березня–початку квітня по листопад-грудень. За 20 робочих днів роботи у відрядженні - це ще 5000 грн., що не оподатковуються. Премія за повний місяць роботи – 90 % . Підсумкова зарплатня монтера колії сягатиме 15000- 17000 грн і більше.

Тел.: 050-217-05-92, 057-729-25-69.
Рубрики
Промисловість, виробництво
Дії
В обранеВидалити з обраного