Серед сучасних покрівельних матеріалів металочерепиця є одним з безперечних лідерів будівельної галузі. Саме ця продукція дозволяє не тільки захистити від атмосферних опадів дах, а й зробити будівлю закінченим і стильно оформленим. Щоб покупка будівельного покрівельного матеріалу була максимально вигідною, компанії звертаються до надійного партнера «ДАХ-ПРОФІЛЬ».

Металочерепиця: унікальні особливості і переваги будматеріалу

Основа продукції - це лист металу, який виготовляється методом холодного прокату. Особливість такого матеріалу в його антикорозійної стійкості і надійності. Щоб підвищити характеристики міцності, продукція додатково цинкується, після чого наноситься допоміжний захисний шар методом пасивації.

В процесі виготовлення продукція покривається полімерним складом заданого кольору. Колірну комбінацію визначає пурал, пластизоль, поліестер або інші синтетичні барвники. Саме вони запобігають руйнуванню поверхні від ультрафіолету, атмосферних опадів, хімічних складів і механічного впливу. Готове багатошарове покриття може бути використано більше 50 років!

Однак це не єдині переваги продукції. До таких також відносять:

  1. Надійність і універсальність - покривати металочерепицею можна як житлові, так і офісні, адміністративні будівлі.
  2. Мала вага при відмінній якості і міцності - дозволяє знижувати вагу будівельного об'єкта на фундамент. Металева черепиця легше керамічної в десять разів!
  3. Простота і висока швидкість укладання матеріалу. Справитися з таким завданням зможе навіть недосвідчений майстер.

Додаткова перевага продукції - це її колірне різноманіття. Багатство профілів і колірних варіацій роблять вибір будівельного матеріалу простим і вигідним.

Як правильно вибирати металочерепицю: що заслуговує на увагу?

Товщина

Від цього параметра буде залежати міцності матеріалу. Європейські стандартні зобов'язують виробників виготовляти продукцію товщиною від 0,5 мм. Цього достатньо, щоб профільований сталевий лист витримував значне навантаження.

Захисне полімерне покриття

Тришарове покриття цілком здатне впоратися з механічними і хімічними ушкодженнями, продовживши термін експлуатації будівельного матеріалу дл кількох десятків років.

Дизайн

Симетричні і несиметричні профілі, різноманітність кольорової палітри, різний крок і висота хвиль - все це дозволяє підібрати підходящу продукцію для будинку.