Влітку, як завжди, комунальні служби поводять профілактичні роботи, а ми з жахом учитуємося в графіки відключення гарячої води з таємною надією, що нашого будинку в цьому графіку не опиниться. І ось, щоб не залежати від комунальних служб, варто купити водонагрівач на сайті euro-technika.com.ua, бути повністю незалежними. Згодиться він і в заміському будинку або на дачі, де немає централізованого гарячого водопостачання. Перше, що ви повинні зробити при виборі, - визначитися, який тип водонагрівача вам більше підійде. Зробити це нескладно, якщо розібратися в споживчих властивостях і особливостях водонагрівального устаткування, яке в широкому асортименті представлене в нашому інтернет-магазині. Почнемо по порядку.

Якщо у будинку є газ, то краще всього з нагріванням води впорається газовий водонагрівач (газова колонка). Сучасні газові водонагрівачі за своїми споживчими властивостями анітрохи не поступаються електричним. Ці прилади абсолютно безпечні в експлуатації - подання газу автоматично перекривається, якщо пальник випадково згасне. Система запалення приладів повністю автоматизована і не вимагає регулювання, забезпечуючи при цьому повне згорання газу під час пуску.

Головна перевага газового водонагрівача перед електричним - його економічність (тарифи на газ трохи нижчі за електроенергію).

Більшість виробників пропонують проточні газові водонагрівачі. Компанія Аriston робить і накопичувальні газові водонагрівачі підлогового типу об'ємом 185-350 літрів, які призначені для забезпечення гарячою водою заміських будинків.

Варто звернути увагу на газові водонагрівачі шведської компанії Electrolux. Для їх виготовлення йдуть високоякісні матеріали, що вирізняються цілим рядом переваг, серед яких повна автоматизація системи запалення, плавне регулювання температури води, абсолютна надійність при експлуатації, яку забезпечують дві системи безпеки.

Вибираючи проточний газовий водонагрівач, обов'язково поцікавтеся його потужністю. Якщо вам не треба користуватися одночасно душем і, наприклад, мити посуд на кухні, то цілком підійде водонагрівач потужністю 18-19 кВт. Якщо ж ви хотіли б користуватися і душем і раковиною на кухні одночасно, то необхідна потужність водонагрівача складе 24 кВт. До речі, така потужність просто позамежна для електричних водонагрівачів (електрика довелася б підводити по дротах завтовшки в палець!). Саме тому за наявності газу, не варто навіть дивитися у бік електричних моделей.