Що таке металочерепиця — сучасному забудовнику пояснювати не треба. Всі грамотні, майже всі сидять в інтернеті. Але коли приходить пора будуватися самому, просте запитання може поставити в глухий кут. Наприклад, такий: яка металочерепиця ціна краще для даху. Відгуки в деяких випадках допоможуть зробити правильний вибір, але хочеться все ж знати правильний алгоритм підбору матеріалу. Приступимо до вивчення.

Для початку згадаємо, що являє собою продукт. Це просто рельєфний лист оцинкованої сталі, покритий полімером. Тобто вже вимальовуються орієнтири підбору. Коли це сталевий лист, то зрозуміло, що чим більше буде його товщина, тим краще. Зазвичай вона дорівнює 0,5 мм, на цей параметр слід орієнтуватися при виборі металочерепиці для даху. Якщо трапляються листи з товщиною від 0,4 до 0,45 мм, їх краще не брати. Першим варіантом ще можна якось покрити альтанку або навіс, а другий просто нікуди не годиться. А яка металочерепиця краще для даху за ступенем оцинкування?

Тут теж все зрозуміло. Чим вище ступінь оцинкування, тим якісніше буде виріб. Нормальний вміст цинку на один м2 — 275 грам. Все, що нижче, купувати не варто. Покриття. Яке краще? Тут вибір залежить від багатьох факторів. Ви проживаєте на півдні, де постійно сонячно? Варіант з пластізолом не підійде. Цей вид покриття швидко вигорить. Взагалі варто поцікавитися у продавця, який продукт кращий у вашому регіоні. Але ми зазвичай з самого початку починаємо порівняння види продукції по вартості.

Яка металочерепиця на сайті Азбука Кровли буде краще за ціною? Який вид покрівлі для даху вигідніше? Існує вже усталений ціновий ряд. Бюджетний варіант 70-130 грн./м2,  це листи з покриттям  поліестеру та пластізолу. Термін експлуатації близько 30 років.  Преміум клас, це полівінілденфторід  та композитне покриття. Ціна близько 170-280 грн./м2, термін служби  60-70 років. Який конкретно тип металочерепиці буде краще саме для вашого даху – вирішувати вам, виходячи з вищевикладеного. Також непогано ознайомитися з відгуками про матеріал в інтернеті, вони деколи кажуть краще продавців.

 

Адже народ у нас допитливий та принциповий. Якщо в чомусь помітив недолік, обов'язково викладе на загальний огляд. Чим ми і скористаємося. Дуже привабливий зовнішній вигляд. Можливість вибору практично будь-якого кольору під будь-який будинок. Довговічність та екологічність відзначені в більшості відгуків. Є можливість закупити відразу весь комплект для даху: ковзани, відливи, ринви і т. д. Легка вага металочерепиці (до 5 кг) не вимагає застосування спеціальної підйомної техніки при монтажі.