Інформація отримана з інтернет магазину покрівельних матеріалів https://blok.lviv.ua/65-metalocherepicya-ruukki

RUUKKI - фінський виробник металевої покрівлі: металочерепиці, сталевого листа і фальцевих картин. Металочерепиця RUUKKI з'явилася на українському будівельному ринку найперша, запропонувавши на той момент новий матеріал у вигляді металочерепиці. Сьогодні ринок металочерепиці в Україні представлений самими різними виробниками, але концерн Rautaruukki Oyj зберігає своє лідерство в високій якості і надійності.

Саме фінська металочерепиця RUUKKI має офіційну гарантію на свою продукцію на термін 30 і 50 років, підкріплену відповідальністю заводу. Ніхто з інших виробників не може надати подібних документів, хоча тільки такі гарантійні талони можуть підтвердити відповідальність виробника за якість і здатність витримувати всі експлуатаційні навантаження протягом заявленого періоду.

Саме фінська металочерепиця Руккі демонструє свою якість на тих будинках, які покривалися металочерепиця в 90-і роки, і не вимагають ремонту або заміни і сьогодні (на дворі вже 2017 рік), в той час як багато конструкцій з інших матеріалів вже пройшли реконструкцію.

Коротше кажучи, металочерепиця RUUKKI - для тих, хто розуміє і оцінює якість. Це матеріал для тих, хто не поспішає бездумно економити, детально зважуючи всі плюси і переваги, а також для тих, хто вірить в першу чергу в фізичні переваги, а не в красномовство маркетологів.

Металочерепиця сьогодні є найпопулярнішим покрівельним матеріалом, типово застосовуються повсюдно для нового будівництва. Основна сфера його використання-малоповерхове котеджне будівництво, але вона також актуальна і для промислових і цивільних багатоповерхових споруд.

На сьогоднішньому ринку є багато металочерепиці, що використовують для свого виробництва металевий лист різних сталеливарних заводів Польщі, Фінляндії, Кореї, Китаю і т.п. При різних якостях (товщині, антикорозійного обробці, марки стали, типі і якості полімерного покриття та ін.) Ми бачимо різну вартість металочерепиці як кінцевого продукту. Детально про чинники, що безпосередньо впливають на якість металочерепиці читайте тут ....

Металочерепиця RUUKKI є еталоном якості цього покрівельного матеріалу. Тільки цей фінський виробник пропонує споживачеві виразну письмову гарантію, що має юридичну вагу. Більшість інших виробників або взагалі не дають гарантії, або дають 10-15 років тільки на словах, що для домовласника виливається тільки в стандартні два роки гарантії на виконані підрядником роботи. Як все розуміємо, для покрівельного матеріалу два роки гарантії - це практично ніщо.

Крім того, ми іноді зустрічаємо таких домовласників, які будували свої будинки в 90-і роки, використовуючи металочерепицю в якості покрівельного матеріалу, і які обґрунтовано хвалять її за бездоганну якість і безпроблемну експлуатацію протягом 25 років. Такі домовласники мають на своєму даху металочерепицю RANNILA (стара назва металочерепиці RUUKKI). Це фактичне підтвердження високої якості продукції. (C 2004 року фінський концерн RautaRuukki об'єднує всі компанії, що входять в нього, в тому числі і RANNILA Steel OY, під єдиним брендом RUUKKI).

Сьогодні концерн RUUKKI - це великий європейський виробник металопродукції найширшого спектра: це і сталь для конструкцій, і броньована сталь, і сталь з полімерним покриттям, і нержавіюча сталь, а також профільована сталева продукція.

Отже, металочерепиця Ruukki, представлена ​​саме виробником Ruukki, має не тільки високу якість, але і офіційну письмову гарантію від виробника.

Увага! Сторонні прокатники металочерепиці, навіть використовують в якості сировини сталевий лист з покриттям виробництва концерну Ruukki, для кінцевого продукту у вигляді своєї металочерепиці дають гарантію зі СВОЄЇ відповідальністю, оскільки для кінцевого продукту важливим фактором є не тільки сировину, але і прокат, і обслуговування устаткування і тонка настройка під певні типи сталі.

Постійні перенастроювання профігибочного верстата під різну сировину в результаті призводить до порушення геометрії листів і можливе пошкодження захисних шарів, і безпосередньо впливає на термін служби покрівельного матеріалу.

Тому гарантія на металочерепицю Ruukki поширюється тільки на металочерепицю, прокатати Ruukki, і ні на яку більше.

Профілі металочерепиці RUUKKI.

Профіль металочерепиці Monterrey:

Профіль металочерепиці Monterrey вже став ім'ям прозивним на українському ринку - їм стали називати будь-який профіль металочерепиці, має похилу хвилю і крок в 35 см. Оскільки першої металочерепицею на українському ринку була Rannila (вона в 2004 році буде перейменована в Ruukki), її профіль Monterrey став еталоном для всіх інших виробників. Але оскільки ТМ «Monterrey» (торгова марка «Монтеррей») належить концерну Ruukki, інші виробники металочерепиці використовують інші назви схожих за розмірами і геометрії профілів.
Профіль металочерепиці Монтеррей випускається у всіх типах покриттів:

- поліестер (Polyester - Monterrey Standard) - 30 років гарантії,
- пурекс (Purex - Monterrey Plus) - 40 років гарантії,
- пурал і матовий пурал (Pural / Pural Matt - Monterrey Premium) - 50+ років гарантії.

Також металочерепиця RUUKKI Монтеррей представлена ​​і в широкій колірній гамі:

Профіль Finnera (Фіннера):

Нова модель металочерепиці Ruukki Finnera є модульні металеві листи, які монтуються на покрівлі безшовним способом і таким чином створюють найкращі умови для експлуатації під будь-якими кліматичними навантаженнями. В силу своєї конструкції, володіючи додатковими ребрами жорсткості і високою хвилею, модульна металочерепиця Finnera витримує велику вітрове і снігове навантаження, ніж великоформатні листи типу Монтеррей і стає в порівнянна з листами композитної черепиці.

Крім того, високий профіль змінює традиційний зовнішній вигляд покрівлі.

Finnera випускається в покритті Purex (Пурекс), яке гарантує збереження всіх техніко-експлуатаційних характеристик протягом 40 років.
Профіль металочерепиці Finnera (Фіннера) випускається в покритті:

- пурекс (Purex - Finnera Plus) - 40 років гарантії,

Профіль Adamante (Адамант):

Що в першу чергу відрізняє звичайну металочерепицю від її прообразу - керамічної черепиці? Звичайно - її зовнішній вигляд. Кераміка має більш високий профіль, особливо її середземноморські моделі.

Рууккі представляє українському домовласникові нову модель своєї металочерепиці з високим профілем - Ruukki Adamante, яка поєднує в собі стиль «під кераміку» і високу якість і реальні гарантії на 40 або 50 років (в залежності від типу покриття).

Металочерепиця Adamante має складну геометричну форму, що допустимо тільки при використанні у виробництві спеціального обладнання Ruukki і сталевого листа певної марки, також виробленого концерном Ruukki. Оптимально підібране поєднання цих характеристик дають можливість без шкоди для кінцевого продукту профілювати метал в такий високий профіль.
Профіль металочерепиці Adamante (Адамант) випускається в покритті:

- пурекс (Purex - Finnera Plus) - 40 років гарантії,
- пурал і матовий пурал (Pural / Pural Matt - Monterrey Premium) - 50+ років гарантії.

Як відрізнити справжній Pural® і Pural Matt® RUUKKI від підробок.

На жаль, в сучасному світі ми часто ризикуємо купити неякісний продукт. Така небезпека може підстерігати нас де завгодно: і в продуктовому магазині, і в аптеці.

Ринок будівельних матеріалів і сталей для будівельної галузі не став винятком. Останнім часом збільшилася кількість компаній, які пропонують своєму покупцеві сталь з полімерним покриттям Pural, що згідно із законом не мають права робити.

Ruukki - ексклюзивний виробник покриттів Pural, Pural Matt і Purex і є правовласником цих зареєстрованих товарних знаків. В Україні продукція може продаватися в офісах компанії Ruukki або у її партнерів.

Роками зарекомендували себе чудові технічні характеристики покриття Pural (покриття проводиться з 1994 року), такі як корозійна стійкість, стійкість до механічних пошкоджень і ультрафіолетових променів можна помітити тільки після закінчення часу.

Це, безумовно, підкреслить якість матеріалу. Але як бути, коли треба швидко зрозуміти, що за матеріал перед тобою?

Існують нескладні рекомендації, дотримуючись яких ви зможете відрізнити справжній Pural від його псевдо-аналогів, часто неякісних.

Перш за все, пам'ятайте, що сталь з полімерним покриттям Pural може бути тільки фінського виробництва. Не існує китайського, польського покриття Pural, а також будь-яких інших європейських виробників з такою назвою.

Багато технічних фахівці можуть візуально відрізнити покриття Pural від псевдоаналогов, або інших поліуретанових покриттів.
Ruukki сформулював рекомендації, як відрізнити Pural виробництва Ruukki від продукції інших виробників, які нерідко використовують назву зареєстрованої торгової марки в своїх корисливих цілях

По-перше, слід звернути увагу на колір матеріалу. Шкала кольорів Ruukki - RR.

Вона відрізняється від шкали RAL. У палітру кольорів за шкалою RR входять більш спокійні, «не кричущі» відтінки, що відповідають особливостям скандинавського природного ландшафту.

Так само відрізняється і зворотна сторона - рівне фарбування грунтовки в Pural в порівнянні з «хвилями» на зворотному боці матеріалів інших виробників.

Блиск. Ступінь блиску у сталі з покриттям Pural менше, ніж у поліестеру, в основному за рахунок особливостей поверхні.

Структура поверхні. На відміну від гладкої поверхні поліестеру, малюнок покриття Pural структурний (примітка: В структурі покриття Pural містяться поліамідні кульки, за рахунок чого його поверхню візуально легко відрізнити від рівній поверхні поліестеру).

Товщина покриття Pural - 50 мкм, а поліестеру - 25 мкм (це також можна візуально помітити).

Якщо ви хочете придбати довговічний і надійний матеріал, то треба проводити однаковий аналіз - вибір між різними виробниками і матеріалами.

Можна спробувати подряпати матеріал звичайної монетою.

Pural більш стійкий до природних і неприродним впливів (наприклад, взуття). Так само можна скористатися допомогою мікрометра. В цьому випадку ви відразу побачите різницю на шкалі ». Товщина, так само як і захист від механічних пошкоджень особливо важливі при монтажі покрівлі з металочерепиці.

При виборі покриття не останнє місце займає термін гарантії.

Гарантія концерну Ruukki на покриття металочерепиці Pural становить 50 років, у той час як на поліестер вітчизняного виробництва, як правило, 3 роки.

Придбати підробку Pural Matt досить складно, так як в світі немає аналогів цього покриття.

Малюнок покриття Pural Matt яскраво виражений структурний, відтінок матовий, невисока ступінь блиску на відміну, наприклад, від покриття Polyester.

Незважаючи на те, що існує матовий поліестер, щоб переплутати Pural Matt з поліестером, треба дуже сильно постаратися ...

Є істотні візуальні відмінності між цими покриттями. Тут варто згадати товщину покриття: у Pural Matt - 50 мкм, а у матового поліестеру вона може коливатися від 25 до 35 мкм (можна візуально помітити або виміряти за допомогою мікрометра). Якщо порівнювати поверхні двох покриттів, у Pural Matt дрібнозернистий структура поверхні, а у матового поліестеру зерно більша.

На дотик поверхня матового поліестеру більш шорстка в порівнянні з Pural Matt.

Купити на сайті RUUKKI https://blok.lviv.ua