Облаштувати ванну кімнату сучасно, але при цьому не займати вільний простір – реальність, якщо купити душову кабіну. У минулому залишаються класичні ванни, які займали більшу частину приміщення. Їм на зміну прийшли компактні, функціональні та сучасні моделі. У продажу пропонується широке розмаїття кабін, тому виникає чимало запитань про те, якому варіанту надати перевагу?

Який розмір вибрати?

Душові кабіни дають змогу заощаджувати вільний простір у приміщенні, що важливо для невеликої площі. Широкий асортимент геометричних форм кабін, представлених у продажу дозволяє реалізувати потрібні архітектурні особливості. Сучасні моделі виробляються в різному геометричному виконанні: трикутні або округлі моделі, які впишуться в кути приміщення, або квадрати для зручного розташування у вільному місці. Розмір конструкцій різноманітний, тому класична ширина може бути від 70 см до 130 см.

Чи потрібний дах?

За своєю суттю, душова кабіна – огороджений простір у ванній кімнаті, призначений для зручного проведення лазневих процедур. За типом конструкції, всі моделі поділяються на відкриті та закриті. Як огородження, в першому варіанті, служать стіни самого приміщення, тому потрібне їх оздоблення плиткою. Відкриті конструкції можуть бути кутового чи прямокутного вигляду.

Якщо говорити про закриті конструкції, то вони вважаються автономними, оскільки складаються зі стін, дверей, піддону та даху. Для встановлення такої конструкції немає потреби у підготовці стін або підлоги. Геометричне виконання може бути різноманітним, що залежить від побажання клієнта.

Відмінні риси скла

Крім того, що двері кабін відрізняються за типом відчинення, варіанти їх виконання так само пропонуються у різноманітності. Класичним рішенням, що тішить якістю будуть моделі, виготовлені із загартованого скла. При механічному пошкодженні скло не травмує людину, оскільки має закруглені грані. Стандартна товщина скла для виробництва кабін 5-6 мм, що гарантує його міцність. Для отримання декоративної функції можна замовити матове скло.

Які є складнощі в установці?

Монтаж представленої конструкції потребує професіоналізму, тому без допомоги фахівця не обійтись. Потрібно підготувати поверхню, виконати монтаж, забезпечити гідроізоляцію. При недотриманні технології дверцята будуть розхитуватися, а вода – потрапляти на підлогу. Звертайтеся до перевіреної компанії, і вам не доведеться сумніватися в якості виконаної роботи.