До недавнього часу найдревнішими жителями землі вважалися динозаври. Ці величезні істоти 66 мільйонів років назад піддалися Мел-палеогеновому вимиранню. Нішу, що звільнилася в результаті їх смерті, блискавично стали займати інші живі організми. Вчені уми вважали, що саме жаби були в числі цих загарбників. Інформаційний портал "Знай.ру" має дещо іншу інформацію. З нею можна ознайомитися в розділі новини. Дэвид Блэкберн та його колеги із США і Китаю знайшли предка усіх жаб. Виявляється, більше 99 мільйонів років назад ця істота прекрасно собі мешкало в крейдяному періоді. Її останки були виявлені в шматку бурштину, знайденого серед знаменитих каменів М'янми. Це родовище вже дарувало людям неймовірні скелетики давньої епохи. Серед таких останків слід згадати мурашок - вампірів або хвостатих павуків.

І ось тепер на таємничих територіях М'янми був знайдений Electrorana limoae. Так назвали вчені стародавнього родича жаби. Це земноводне дозволило собі просто чудово зберегтися. Звичайно ж, практично всі м'які тканини за мільйони років розклалися. Однак висока якість останків дозволило вченим створити тривимірну модель земноводного. Дана модель зовні надзвичайно схожа на жабу – повитуху. Ця жаба не є тропічною. В даний час особини даної жаби можна зустріти в Європі та у північно-західній Африці.

До теперішнього часу археологами було знайдено чимало цікавих знахідок. Відносно недавно вчений світ говорив про давнє поселення з Кенії, яке пережило виверження індонезійського вулкану. Ця стоянка порадувала фахівців цілою масою цікавих знахідок, які були створені руками людини 78 тисяч років тому. Однак це відкриття блідне поряд з Electrorana limoae – найстарішим предком жаби. Цей примірник змушує вчених по-новому поглянути на історію еволюції.