З самого народження кожну дитину оточують іграшки. Великі і малі, м’які і пластмасові, ляльки і машинки… На сьогоднішній день їх настільки багато, що й не перелічити, і всі вони різні. Але є те, що повинно об’єднувати всі іграшки – це якість і безпека для дітей.

Деякі батьки вважають, що відмінні іграшки потрібні лише маленьким дітям, які тягнуть все до рота. Але ця думка помилкова, бо погані товари для дітей не тільки швидко псуються, а й можуть бути небезпечними для їх здоров’я. Погано зібрані або склеєні, з використанням токсичних матеріалів чи неякісних барвників вони шкідливі для дітей будь-якого віку. Навіть дошкільнята можуть відрізнити оригінальну ляльку від абиякої підробки. Тому залишається один вірний вихід – купляти добірні, гарні іграшки. І хай їх буде менше, бо вартість їх вища, ніж у звичайних ляльок, але вони точно не причинять шкоди дитині.

Які ляльки пропонує сайт Куколки

В Україні придбати високоякісні іграшки пропонує інтернет магазин kykolky.com.ua. На сайті ви можете побачити оригінальні і всесвітньо відомі іграшки із США та Європи.

 1. Monster High та Ever After High – супермодні ляльки, які підкорили дітей і навіть дорослих в усьому світі. Базові і серійні, ліцензійні та лімітовані випуски, ігрові набори – все це може запропонувати наш магазин. Придбавши будь-яку з них ви особисто відчуєте якість в кожній деталі.
 2. Barbie та Disney величезний вибір пропонує інтернет-магазин kykolky.com.ua тим, хто звик до класичних іграшок. Сучасні і активні, завжди веселі і приязні, вони знаходять відгук не тільки в серцях дітей, а і в дорослих.
 3. Enchantimals та My Little Pony - любителям тварин прийдуть до вподоби ляльки звірята. Усміхнені, веселі, активні, вони викликають інтерес навіть в самих маленьких користувачів.
 4. Для дітей, які поважають комікси, та мріють про незвичайні здібності, на сайті є цікава серія DC Super Hero Girls. Дівчата ляльки, які можуть бути сильнішими за хлопців. Це для когось справжня мрія!
 5. Магазин здатен задовольнити не тільки інтереси дітей. Для колекціонерів також є цікаві пропозиції – ексклюзивні іграшки Comic Con або тендітні Pullip. Також асортимент поповнюється новенькими Kuu Kuu Harajuku, які ще не з’явилися в звичайних магазинах.

Переваги інтернет-магазину Куколки в Україні перед іншими

 • придбавши будь-яку іграшку в інтернет-магазині kykolky.com.ua, ви гарантовано відчуєте на собі професійний сервіс;
 • будь-який товар можна придбати не виходячи з дому;
 • покупцям пропонуються зручні варіанти оплати;
 • доставка по всій території України зручними для вас транспортними компаніями;
 • перевірка кожної іграшки на відсутність дефектів;
 • всі ляльки 100% оригінал від відомих лялькових брендів США та Європи.

Замовивши будь-який товар здесь на сайті Куколки, ви отримаєте не тільки гарну, а й безпечну та якісну іграшку, яка прийдеться до вподоби всім, хто її побачить. Бажаємо вдалих придбань та гарних іграшок!