Сьогодні деревина вважається найпоширенішим матеріалом для зовнішньої і внутрішньої обробки приміщень. Але за рахунок несприятливих кліматичних та інших умов матеріал схильний втрачати свої властивості та гарний зовнішній вигляд, псуватися. На це впливають такі чинники, як ультрафіолетове випромінювання, мікроорганізми, комахи, грибки, механічні пошкодження та інші. У такому випадку застосування лаку виявиться кращим рішенням подібних проблем. Замовити покриття можно на https://www.vidaron.com.ua/vyroby/zovniczniji-lak.
Якісний захист дерева
Дерев'яні поверхні потребують якісної захисту, обробки спеціальними засобами. Це може бути просочення, грунтовка, лак. Саме лак займає окреме місце в списку засобів з обробки деревини, так як він є унікальним речовиною, що створює тверду захисну плівку на поверхні при висиханні. Тому дуже часто застосовується лак для зовнішніх робіт.
Застосовується даний засіб при необхідності отримати прозоре покриття, зберігши естетичні властивості дерева. Вплив зовнішніх факторів при цьому, в тому числі і механічних пошкоджень, зводиться до мінімуму. Найчастіше лак вважається фінішним шаром в багатошаровій системі покриття.
Які існують лаки?
Є такі основні групи лаків за місцем використання, як паркетний, для декорування обробки, човновий, меблевий. Паркетний лак вважається основним і найбільш часто вживаним варіантом. Для обробки підлоги часто використовують однокомпонентні лаки. Вони також добре впораються з завданням покриття дверей, меблів та інших виробів з дерева.
Говорячи про декоративне оздоблення, то такі лаки використовуються досить часто в різних напрямках. Їх беруть для внутрішньої і зовнішньої обробки. Човнові використовуються спеціально для плавучих об’єктів, що і свідчить про стійкість до перепадів температур, підвищеної вологості, агресивного впливу і так далі. Такі лаки використовуються для зовнішньої обробки і обробки виробів, які знаходяться поза приміщенням, наприклад, меблі для саду.
Меблевий лак застосовують не тільки для покриття меблів, а і для полу, різних виробів з дерева. У продажу є високоглянсові, глянцеві, напівглянсові, матові, напівматові засоби для покриття поверхонь. Щоб підібрати найоптимальніший варіант лаку для певних цілей використання, слід проконсультуватися з фахівцем!