>

Топ експертів нашого міста

Сортувати:
Новичок
[email protected]
Активність: 28 трав. 2026 р.
Написано у "Харківська обласна клінічна лікарня - КНП ХОР «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ»":
Підписатися
Новичок
Артем Трефа
Активність: 29 трав. 2026 р.
Написано у "ТОВ "Санітарно-профілактична компанія Ліквідатор" - послуги для підприємств та населення":
Підписатися
Новичок
Критова Катя
Активність: 29 трав. 2026 р.
Написано у "ТОВ "Санітарно-профілактична компанія Ліквідатор" - послуги для підприємств та населення":
Підписатися
Новичок
Олексій Стародубцев
Активність: 29 трав. 2026 р.
Написано у "ТОВ "Санітарно-профілактична компанія Ліквідатор" - послуги для підприємств та населення":
Підписатися
Новичок
Елена Мирошниченко
Активність: 30 трав. 2026 р.
Написано у "Департамент транспорту та зв'язку":
Елена Мирошниченко <[email protected]> 09:29 (0 минут назад) кому: news Добрый день!!!!!!!!! Вчера 29.05.2026 г. я на рынке Барабашово покупала велосипед ребенку и так как мне надо было ехать на м/р Новые дома, я решила поехать на троллейбусе №57 , так как это прямой маршрут Барабашово -парк Юрьева .  С Барабашово в 14.55 , борт 3010 , я зашла в троллейбус с велосипедом , водитель повел себя неадекватно ,агрессивно, сначала он сказал выйти из троллейбуса ,на вопрос" где написано что нельзя ехать в троллейбусе с детским велосипедом", последовал ответ "на заборе"  . ,Я отказалась выходить, последовала реакция " я тебя суку довезу", проехав 2 метра остановив троллейбус с фразой " я тебя тварь сейчас викину от сюда", он схватил велосипед и начал тянуть за него пытаясь меня выкинуть из троллейбуса , это продолжалось около 5 мин.,когда он ко мне подошел сложилось впечатления что он выпивший или с хорошего бодуна, так как стоял четкий резкий запах перегара ,затем последовала реакция других  пассажиров на его поведение, после чего он оставил меня в покое , но последовала фраза " я вас навожу и так на халяву катаетесь" . После того как он подергал велосипед така как я держала велосипед, боясь, что он его выкинет , у меня сегодня утром начали неметь руки. КТО ЗА ЭТО БУДЕТ ОТВЕЧАТЬ ? ПРОШУ ПРИНЯТЬ МЕРЫ И НЕ ДОПУСКАТЬ НЕАДЕКВАТНЫХ ВОДИТЕЛЕЙ ЗА РУЛЬ ОБЩЕСТВЕННОГО ТРАНСПОРТА ,ТАК КАК ЭТО НЕСЕТ УГРОЗУ ПАССАЖИРАМ И САМОЕ ГЛАВНОЕ ДЕТЯМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😡😡😡😡😡😡😡😡😡🫨🫨🫨🫨🫨🫨
Підписатися
Новичок
Дмитро Абрамчук
Активність: 11 черв. 2026 р.
Написано у "ТОВ "Санітарно-профілактична компанія Ліквідатор" - послуги для підприємств та населення":
Підписатися
Новичок
Kharkiv 1654
Активність: 13 черв. 2026 р.
Написано у "РОСТ - Мережа супермаркетів":
12 червня 2026 року була у Рості Холодногірському. Те, що ти не бачиш справжнього цінника, а лише на касі це лажа. На товарі висить бірка -30% , а самого цінника не має. Здогадайтеся,  коли вам скажуть ціну, на касі. Обідала того ж дня у Vilka. Прийшов співробітник цього Росту Холодногірського, на "зарезервоване місце", (там де брудний посуд відносять) і дивився на мене. Думала, може теж у нього обід. Але ні. Прийшов другий просто дивились на мене і щось проговорювали. Думала, мені показалося. Пізніше вийшла на вулицю погуляла. Бо чекала родича, що додому підвезе. І через півгодини повернулася, взяла тістечко і чай. І вгадайте, хто прийшов за "зарезервований столик'. Звісно він. Сидів, поки я їла і чекала, свого родича. Коли він прийшов (родич), злий і сердитий їсти нічого не хотів. Зі словами: "Ми поспішаємо. Поїхали. " Встали і пішли на вихід. Цей же співробітник Росту, встав і пішов разом із нами, трохи попереду. Знаєте,  як це виглядало. Шановний у минулому Рост Холодногірський. Шукайте крадіїв серед своїх. І ваша система оплати їжі, на виході із 3-го поверху, це на#₴₴%лово. Чому не можна розрахуватися одразу, де тобі ра****ть чай, каву. В Харкові є інші чудові заклади, де можна поїсти і відпочити. До вас більше не має поваги. Всього найкращого!!! Хоча навряд ви це читаєте.
Підписатися