Наші спецпроєкти18
ЛЛікування залежності в Харкові
ППансіонати для людей похилого віку
РРозміститися у довіднику
ММіські служби Харкова
ВВідпочинок літо 2026
Топ експертів нашого міста - Kharkiv 1654
Сортувати по:
Відгук про "РОСТ - Мережа супермаркетів"
субота, 13 червня 2026 р.
12 червня 2026 року була у Рості Холодногірському. Те, що ти не бачиш справжнього цінника, а лише на касі це лажа. На товарі висить бірка -30% , а самого цінника не має. Здогадайтеся, коли вам скажуть ціну, на касі.
Обідала того ж дня у Vilka. Прийшов співробітник цього Росту Холодногірського, на "зарезервоване місце", (там де брудний посуд відносять) і дивився на мене. Думала, може теж у нього обід. Але ні. Прийшов другий просто дивились на мене і щось проговорювали. Думала, мені показалося. Пізніше вийшла на вулицю погуляла. Бо чекала родича, що додому підвезе. І через півгодини повернулася, взяла тістечко і чай. І вгадайте, хто прийшов за "зарезервований столик'. Звісно він. Сидів, поки я їла і чекала, свого родича. Коли він прийшов (родич), злий і сердитий їсти нічого не хотів. Зі словами: "Ми поспішаємо. Поїхали. " Встали і пішли на вихід. Цей же співробітник Росту, встав і пішов разом із нами, трохи попереду. Знаєте, як це виглядало. Шановний у минулому Рост Холодногірський. Шукайте крадіїв серед своїх. І ваша система оплати їжі, на виході із 3-го поверху, це на#₴₴%лово. Чому не можна розрахуватися одразу, де тобі ра****ть чай, каву. В Харкові є інші чудові заклади, де можна поїсти і відпочити. До вас більше не має поваги. Всього найкращого!!! Хоча навряд ви це читаєте.
0
0

