>

Топ експертів нашого міста - Олег Герасимчук

Новичок
Олег Герасимчук
Відгуки: 1
Коментарі : 0
Передплатників: 0
Підписатися
Сортувати по:
Відгук про "120 градусів, хімчистка"
неділя, 7 червня 2026 р.
Спасибо работниками химчистки за качественно и быстро проделанную работу. Обращался по поводу очистки пуховика, справились на отлично. Рекомендую . Плюс приехали забрали и привезли домой.