Втік до рф і став до лав окупантів: справа держзрадника з Харківщини — на розгляді у суді
За даними слідства, мешканець села Колодязне Купʼянського району під час звільнення населеного пункту Збройними Силами України разом із російськими загарбниками втік до бєлгорода. Про це повідомляє Харківська обласна прокуратура.
Наприкінці лютого 2025 року він прибув до пункту відбору на військову службу в санкт-петербурзі, де уклав річний контракт із міністерством оборони рф, встановили слідчі.
Служба у окупантів
Фігуранта зарахували до військової частини 33149, що входить до складу залізничних військ збройних сил рф.
Цей підрозділ забезпечує відновлення та обслуговування логістичних маршрутів окупантів для ведення бойових дій на території Донецької, Луганської та Харківської областей.
Прокурор Харківської обласної прокуратури затвердив та направив до суду обвинувальний акт стосовно 25-річного чоловіка. Йому інкриміновано державну зраду, вчинену в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).
Обвинувачений перебуває у розшуку.Максимальне покарання, що йому загрожує, — довічне позбавлення волі.