Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали Харків і 12 населених пунктів Харківської області.
Внаслідок обстрілів троє людей загинули, постраждали 25 людей, повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов.
Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали Харків і 12 населених пунктів Харківської області.
Внаслідок обстрілів троє людей загинули, постраждали 25 людей, повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов.
У Харкові на цю хвилину відомо про 2 загиблих і 13 постраждалих; в Ізюмі зазнали поранень 8 людей; у с. Артемівка Печенізької громади зазнали гостру реакцію на стрес жінки 45 і 68 років; у м. Лозова поранено 60-річну жінку; у сел. Ківшарівка Куп’янської громади загинув 68-річний чоловік; у с. Михайлівка Великобурлуцької громади поранено 47-річну жінку.
Внаслідок вибуху невідомого пристрою в с. Верхньоводяне Близнюківської громади загинув 69-річний чоловік.
Ворог атакував БпЛА та ракетами Київський і Салтівський райони Харкова.
Ворог активно застосовував по Харківщині різні види озброєння:
Пошкоджено та зруйновано обʼєкти цивільної інфраструктури:
Транзитний евакуаційний пункт у Лозовій за добу прийняв 227 людей. Всього від початку роботи в Пункті зареєстровано 51 015 людей.
Упродовж минулої доби зафіксовано 231 бойове зіткнення.
На Південно-Слобожанському напрямку українські підрозділи відбили 19 атак противника. Загарбники намагалися просунутися у районах населених пунктів Лиман, Стариця, Синельникове, Артільне та в бік населених пунктів Ізбицьке, Тернова, Охрімівка, Волохівка, Покаляне, Хатнє.
На Куп’янському напрямку відбулося дев’ять наступальних дій ворога у бік населених пунктів Ківшарівка, Мирне та Радьківка.