Росіяни двічі атакували АЗС у Дергачах: є постраждалі
За даними слідства, 27 червня російські війська, попередньо використавши безпілотники типу «Італмас», атакували Дергачі. Про це розповіли в Харківській обласній прокуратурі.
Першій удар
Перший удар стався близько 13:40. Внаслідок влучання пошкоджено паркан автозаправної станції, а також автомобілі, припарковані на території автотранспортного підприємства.
Постраждалих немає.
Другий удар
Менш ніж за годину, орієнтовно о 14:30, ворог завдав повторного удару по території іншої АЗС.