Намагався “пожартувати” гранатою біля поліції: нічний курйоз на Харківщині

Чоловік підірвав страйкбольну гранату поблизу відділу поліції.

На Берестинщині поліцейські оперативно затримали чоловіка за вчинення хуліганських дій. Про це повідомили у поліції Харківської області. 

22 березня близько 23:05 у місті Берестин невідомий, перебуваючи поблизу адміністративної будівлі підрозділу поліції, здійснив підрив вибухового пристрою, розповідають вони.

У результаті вибуху ніхто не постраждав, пошкоджень будівлі не зафіксовано. Попередньо встановлено, що зловмисник пересувався на скутері та, проїжджаючи повз адмінбудівлю, кинув страйкбольну гранату у її бік. 

У ході оперативно-розшукових заходів поліцейські у найкоротші строки встановили особу зловмисника. Ним виявився 40-річний місцевий мешканець, який раніше вже потрапляв у поле зору правоохоронних органів.

Передбачена кримінальна відповідальність за будь-які дії, пов’язані з вибуховими або подібними пристроями, і закликають не порушувати закон, нагадують у поліції. 

Фігуранта затримано в порядку ст. 208 КПК України. Наразі вирішується питання про повідомлення йому про підозру за ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. За вчинене чоловіку загрожує до 7 років позбавлення волі.

Нагадаємо, у Харкові чолов'яга намагався зарізати... будівлю суду.