Місця для людей з інвалідністю — це не привілей, а необхідність
Інспектори патрульної поліції розпочали системні перевірки місць паркувань та виявлення порушників, які без підстав паркуються на місцях для осіб з інвалідністю. Про це розповіли в Патрульній поліції.
Крім цього, такі місця ширші за звичайні для того, щоб людина, яка пересувається на інвалідному візку чи протезі мала змогу відкрити повністю двері, вийти на вулицю.
Відповідальність
Патрульні притягують їх до адміністративної відповідальності за неправомірне паркування на місцях для людей з інвалідністю.
Паркування на місцях для осіб з інвалідністю без законних підстав (відсутності наклейки та посвідчення) карається штрафом 1020–1700 грн (ч. 5 ст. 122 КУпАП). Поліція має право евакуювати такий автомобіль. За незаконне використання знака «Водій з інвалідністю» також передбачено штраф.
Будьте свідомими та залишайте ці паркомісця тим, для кого вони справді необхідні.