У Харкові вручено підозри посадовцям комунального підприємства.
Правоохоронці викрили посадовців комунального підприємства, які організували схему фіктивного працевлаштування шістьох чоловіків з метою заволодіння їхніми заробітними платами. Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.
Посадовці діяли за чітко визначеним планом:
- підшукували охочих,
- оформлювали їх на різноманітні виробничо-технічні посади,
- отримували від «працівників» доступ до банківських карток, на які нараховувалася заробітна плата.
Натомість чоловікам надавали відстрочку від мобілізації. З метою приховування протиправної діяльності службовці вносили до табелів обліку робочого часу неправдиві відомості щодо відпрацьованих «співробітниками» годин, а директорка погоджувала ці документи.
Правоохоронці встановили, що за весь період ділки заволоділи майже 1,8 млн гривень коштів міського бюджету, які розподіляли між собою у заздалегідь визначених частках.
За процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури всім шістьом повідомлено про підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм становищем, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, повторно, у великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 191 КК України).
Нагадаємо, компенсація за «зруйнований» будинок, якого не було.