На ХТЗ чоловік влаштував стрілянину прямо в під'зді багатоповерхівки

Поліцейські Харкова затримали чоловіка за стрільбу в підʼїзді багатоповерхівки 

Пригода сталася у Індустріальному районі Харкова. 10 грудня до поліції звернулась жінка та повідомила, що в багатоповерхівці знайомий, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, відкрив стрільбу в підʼїзді. Про це повідомляють в ГУНП в Харківській області.  

Встановлено, що між чоловіком та дружиною сталася сварка, в ході якої він здійснив постріл у двері ліфту, зазначили правоохоронці.

Слідчими відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. 

Оперативники відділу поліції № 1 ХРУП № 2 оперативно встановили та затримали в порядку статті 208 КПК України 30-річного чоловіка.

Встановлено, що порушник здійснив постріл зі спеціального засобу для відстрілу гумових куль.

Речові докази вилучені та направлені на експертне дослідження. 

Зловмиснику повідомлено про підозру у скоєнні хуліганства. За санкцією статті йому загрожує до 7 років позбавлення волі.

Нагадаємо, у Харкові судитимуть нападника, який стріляв в ветерана.