У всіх районах міста наразі працюють бювети з безкоштовною водою для мешканців.
Усього функціонує 41 таке джерело. Про це розповідають у Харківській міській раді.
У всіх районах міста наразі працюють бювети з безкоштовною водою для мешканців.
Усього функціонує 41 таке джерело. Про це розповідають у Харківській міській раді.
Вода до бюветів подається з централізованого водопроводу, проходить багаторівневу систему очищення та мінералізується. У разі перебоїв з електропостачанням джерела переводяться в режим роботи від генератора, а подачу води забезпечує власна свердловина, зазначають вони.
У чат-боті «Харків - твій дім» є зручний сервіс - «Знайти бювети». Для того, щоб скористатися, необхідно:
В Харкові також можна знайти джерельну воду, але її треба обирати обережніше, бо не всі безпечні для вживання. Про це розповіли в Харківському обласному центрі контролю та профілактики хвороб. Санітарним нормам відповідали проби води з джерел за адресами:
Не відповідала гігієнічним нормативам вода в джерелах:
В цих джерелах також можна набати води, але вживати її санлікарі не радять, бо вона несе ризики виникнення кишкових інфекційних захворювань. Її краще використовувати як технічну.
Нагадаємо, майже пів Харкова без води через ворожі обстріли.