Ситуація на фронті: окупанти заводять "Ахмат" на Вовчанськ

До Вовчанська окупанти перекидають нечисельний підрозділ «Ахмат».

На Харківському напрямку поблизу Вовчанська росіяни завершують заміну 83 окремої штурмової бригади на 136 мотострілецьку бригаду — це майже три тисячі особового складу.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів речник ОТУ «Харків» полковник Віталій Саранцев.

"Найближчим часом противник заведе у Вовчанськ підрозділ «Ахмат». Це невелика кількість особового складу", — повідомив він.

Речник пояснив, навіщо це потрібно загарбникам.

"Їхня присутність у цьому населеному пункті — це скоріше самопіар. Навіть російське командування не покладає на них жодних надій і не вважає, що вони виконуватимуть будь-які тактичні завдання. Завдання присутності цього підрозділу у Вовчанську — це самопіар, а не якісь активі дії", — наголосив він.

За даними Генштабу, минулої доби на Харківському напрямку відбулося дві ворожих атаки, в районах Липців і Вовчанська. 

На Куп’янському напрямку кількість атак з боку окупантів за добу добігла 24. Сили оборони зупинили усі штурмові дії противника в районах Синьківки, Колісниківки, Лозової, Новоосинового, Глушківки та Берестового.