У прямому ефірі зізнавалась у любові до Путіна: під Харковом судитимуть 24-річну жінку, - ВІДЕО

Під Харковом поліцейські повідомили жінці про підозру у скоєнні колабораційної діяльності.

У січні 2023 року в інтернеті був розповсюджений відеоролик із записом прямого ефіру соціальної мережі Тік-Ток. Про це повідомили у прес-службі Національної поліції у Харківській області.

Жінка публічно висловлювала своє негативне ставлення до України, любов до президента РФ Володимира Путіна, а також підтримувала країну-агресора.

За даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

Працівники карного розшуку поліції оперативно встановили особу зловмисниці. Нею виявилася 24-річна мешканка міста Чугуїв.

13 березня дізнавач Чугуївського районного управління поліції повідомив жінці про підозру у скоєнні колабораційної діяльності.