Зробив "мастер-клад" у лісосмузі: на Харківщині затримали наркодилера з "товаром" на 6 мільйонів гривень, - ВІДЕО

У Харківській області силовики затримали наркодилера з "товаром" на 6 мільйонів гривень.

Правоохоронці затримали 31-річного харків’янина, який на узбіччі дороги поблизу села Зоряне у лісопосадці зробив "мастер-клад" - велику "закладку" із наркотичними речовинами. Про це повідомили у прес-службі Національної поліції України.

Силовики встановили, що чоловік працював на інтернет-крамницю з продажу психотропних речовин. З метою конспірації для зберігання та фасування "товару" він орендував кімнату в одному з готелів міста. Надалі збував "психотропи" гуртовими партіями на території міста та області, а гроші отримував на банківську карту.

В ході огляду місця події на території лісосмуги правоохоронці вилучили близько 3 кілограм "Альфа-PVP", а під час слідчих дій в орендованій кімнаті - ще 8 кілограм аналогічних "психотропів". Крім того силовики вилучили автомобіль, який чоловік використовував у своїй діяльності. Виявлені психотропні речовини направили на проведення експертних досліджень, а їх орієнтовна вартість за цінами "чорного ринку" становить 6 мільйонів гривень.

Слідчі повідомили чоловіку про підозру за ч. 3 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України. Красноградський районний суд Харківської області обрав йому запобіжний захід у вигляді безальтернативного тримання під вартою. За вчинене затриманому загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.