З 22 грудня 2016 по 6 січня 2017 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва буде експонуватися 10-а підсумкова фотовиставка Обласної громадської організації «Харківський фотоклуб» «FOCUSники». На виставці будуть представлені роботи минаючого 2016 року різних стилів, жанрів та напрямків (пейзажна, панорамна, портретна і вулична фотографія) як початківців, так і фотографів з великим стажем, з метою найбільш повно представити зріз сучасної харківської фотографії.

Актуальність і популярність такого виду мистецтва, як фотографія, в зв'язку з розвитком сучасних медіа (особливо — інтернету), з кожним днем ​​зростають все більше і більше. Поширення фотографії відкриває можливість творчої реалізації для широкого кола людей, і в той же час — створює величезну конкуренцію. Одним із засобів не загубитися серед такого візуального розмаїття, знайти свій власний стиль і коло однодумців, є творчі фотографічні об'єднання.

У 2006 році в нашому місті з'явилась громадська організація «Харківський фотоклуб». Перевагою цієї організації є відкритість і взаємопідтримка: в ній перебувають люди різного віку, різного досвіду і з різними смаками та поглядами. Головне завдання «Харківського фотоклубу» — надання всім людям, небайдужим до фотографії, можливості для спілкування, обміну досвідом та спільної творчості. В рамках клубу проводяться різноманітні заходи: творчі зустрічі, лекції, фотопоходи і інші цікаві події, що дозволяють ефективно розвивати навички і знання в сфері фотографії.

Учасники виставки: Олександр Маляренко, Микола Довбиш, Катерина Погрібна, Людмила Санжаревська, Тетяна Юрченко, Костянтин Костін, Валерій Голоха, Євген Брезицький, Лідія Цапко, Ірина Деркач, Тетяна Бутвіна, Зоя Костіна, Вікторія Стремовський, Сергій Воробйов.

Адреса: Україна, м. Харків, майдан Свободи, 5 (Держпром), 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи).

Час роботи: ВТ — СБ 11:00 — 19:00, без перерви.

Запис за тел.: (057) 725-12-46, (066) 295-31-99, (063) 260-62-40.