Що таке Потяг?
Потяг – це культурно-просвітницький івент побудований у форматі зустрічі-доповіді
про мистецтво, літературу, історію, науку, економіку, та соціологію.

Яка мета Потягу?
Потяг створений із метою вийти за вузькі межі повсякденності та побачити широкий світ навколо себе. Ми хочемо говорити про речі, до яких відчуваємо потяг, та на які, часом, не звертаємо увагу, через заклопотаність повсякденними справами.

Для кого Потяг?
Потяг створений для людей, чиї інтереси не обмежені рамками власної професійної діяльності або колом свого найближчого оточення. Ми запрошуємо людей із неосяжною широтою світогляду, необмеженою ні географічно, ні технологічно, ні соціально.

Що буде відбуватися на зустрічі?
Основний формат зустрічі – це доповідь. Теми доповідей будуть кожного разу змінюватись. Ми запрошуємо спікерів, які бажають виступити із власною доповіддю, яка виствітлює одну із наступних тем: мистецтво, література, історія, наука, економіка, та соціологія. Якщо ви бажаєте стати спікером, напишіть нам на [email protected]

Хто є організаторами Потягу?
Ідея івенту належить Kaiiax. Івент організований за підтримки освітнього хабу #Spalah.

I ось 27 грудня ми проводимо другий івент:
Чому з'явився постмодернізм, як його зрозуміти (та чи треба, взагалі), і яке відношення має мистецтво до суспільного життя?

На доповідді ви дізнаєтеся не тільки про постмодернізм у літературі та образотворчому мистецтві, його течії та творців.
Ми поговоримо про те, як треба відноситися до творів посмодерністів та чому вони такі які є.

Ми, також, розглянемо історичну добу, яка віграла роль у формуванні постмодернізму, та відповімо на питання, що спричинило кінець модернізму, як напряму у світовому мистецтві та літературі першої доби 20 століття.

Реєстрацiя: goo.gl/eg4SSX

Spalah, пр. Д. Яворницького, 5.