Щороку, Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів (Kisff)пакуєвалізитапокидаєКиївдлятого, щобнетільки столичні кіномани мали змогу переглянути актуальний короткий метр, але і жителі інших міст України.                                

Kisff — це найбільший фестиваль короткометражних фільмів в Україні. Цього року він тривав 5 днів: на 5 локаціях було представлено більше 250 фільмів, Київ відвідало декілька десятків закордонних та українських представників кіноіндустрії, а кількість відвідувачів #Kisff2016 перетнула позначку у 15 000 відвідувачів.

Звичайно, дві добірки фільмів не замінять сам #Kisff2016, але представлять есенцію цьогорічного фестивалю.

БЛОК 1 (ПЕРЕМОЖЦІ Kisff)

Перший блок присвячений переможцям фестивалю: володар головного призу міжнародного конкурсу, фільм "Партнер" Антуана Жоржіні, "Хотару" Вільяма Лабурі, що отримав приз за найкращу режисуру, стрічки "Тематичний Парк" та "Фройд та друзі" — володарі особливих відзнак журі. Окрім них до добірки увійде переможець національного конкурсу фестивалю — "Останній відвідувач" Олександра Шкрабака.

Хронометраж: 89 хв.

Партнер 19хв, 2015, Франція  
Антуан Жоржіні

Сьогодні у Тоні прослуховування у театральній школі. Але його найкращий друг і театральний напарник Стівен не прийшов. Після невдалих спроб знайти іншого партнера Тоні здається і вирішує більше ніколи не говорити зі зрадником.

Grand Prix Kisff2016 / Audience award winner

Хотару

21хв, 2015, Франція  
Вільям Лабурі

Вони сказали мені: "У тебе є дар, Марто. Але тут унизу твій дар безкорисний. Ми покажемо тобі прекрасні речі. У тебе залишиться більше спогадів, ніж у інших. А потім ти спатимеш. Ти не прокинешся. Але в тебе будуть найцінніші спогади Землі."

Best Director Award

Тематичний парк

5хв, 2015, Фінляндія  
Рісто-Пекка Блом

Ви дізнаєтесь, що таке власність. Ви нікому не винні. У вас усе буде. Це iсторія про повітряну кульку у торговому центрі.

Jury Special Mention

Фройд та друзі

23хв, 2015, Португалія 
Габріель Абрантес

За допомогою найосвіченіших нейробіологів Хернер Верцог здійснює подорож у мозок митців та режисерів з усього світу і документує їхні мрії. У Лісабоні його жертвою стане молодий режисер Габріель Абрантес.   Jury Special Mention

Останній відвідувач

21хв, 2015, Україна
Олександр Шкрабак

Головний герой працює барменом в барі, двері якого не зачиняються до останнього відвідувача. Щоб заробити гроші на лікування своєї маленької доньки він вимушений кожну ніч вислуховувати і терпіти різних не дуже тверезих людей

Переможець Національного Конкурсу.