З 1 грудня 2016 року по 15 січня 2017 року в Харківському обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва діятиме «Новорічна майстерня», в рамках якої кожен бажаючий зможе навчитися виготовленню святкового декору та ялиноквих прикрас.

Майстер-класи присвячені найочікуванішому і найказковішому святу року. Найкращі майстрині навчать усіх бажаючих оригінальним засобам виготовлення новорічних і різдвяних прикрас. Ірина Шегда щопонеділка ділитиметься з відвідувачами секретами виготовлення вітальних листівок у техніці витинання. Тетяна Оглобліна навчить дорослих та дітей створювати ляльок-мотанок, символів року – півників, та різдвяних янголів щовівторка. Кожну середу майстриня Галина Лимар чекатиме усіх поціновувачів традиційного мистецтва на заняттях з розпису різдвяних писанок. Оздобити ялинку картатими шапочками у техніці нанизування ниток можна буде під керівництвом Ірини Шегди щочетверга. Нанести чарівні візерунки на ялинкову кульку у техніці петриківського розпису запрошує Світлана Кошель по п'ятницях.

А щосуботи наші відвідувачі зможуть приєднатися до виготовлення панно у техніці валяння (майстер Галина Брижинська), власноруч пошити інтер'єрних ляльок у стилі Тільда (майстер Ірина Лепеєва), розписати імбирні пряники, спечені за старовинним українським рецептом (майстер Ольга Тимошенко), розписати ялинкові кулі у техніці петриківського розпису (майстер Наталя Асєєва).

Учасники майстер-класів вивчать нові техніки декоративно-прикладного мистецтва і приємно проведуть час в творчій атмосфері. Новорічні прикраси, створені на майстер-класах, допоможуть створити в будинку тепло та затишок новорічної казки.

Запис за тел.: (057) 725-12-46, (066) 295-31-99, (063) 260-62-40.