Вперше в Україні - клубний чемпіонат світу з боротьби.

Цього року українських любителів боротьби чекає безпрецедентне для нашої країни подія - з 30 листопада по 1 грудня в харківському спорткомплексі "Локомотив" пройде III Чемпіонат світу серед клубів з вільної боротьби

Змагання проводяться під егідою UWW. Офіційними організаторами чемпіонату є Асоціація спортивної боротьби України і Федерація боротьби Ірану. Генеральним спонсором є титульний партнер Асоціації спортивної боротьби України - фармацевтична компанія «Здоров'я». Вперше в історії української боротьби на наших килимах боротимуться кращі клуби світу.

Свою участь вже підтвердили багато відомих клубів з США, Туреччини, Вірменії, Угорщини, Монголії, Сьєрра-Леоне, Ірану. Варто відзначити, що Україна та Іран, як організатори чемпіонату виставлять по два клуби. А враховуючи, що обидві країни входять до числа найсильніших в нашому виді спорту - глядачів чекає справді незабутнє яскраве видовище!

Оргкомітет запрошує всіх любителів боротьби відвідати цей унікальний для спортивної боротьби України турнір! Приходьте підтримати наших борців та подивитись на кращих з кращих!
Ukrwrestling.com буде щотижня інформувати вас про підготовку чемпіонату і нових учасників! Чекати залишилося зовсім небагато!