В день народження Андрія Кузьменка, відбудеться вже другий флешмоб-концерт пам'яті музиканта "З днем народження, Кузьма". Цього року флешмоб буде складатися із 20 різних заходів від різних виконавців на різних майданчиках міста Харкова. Кожен із них, таким чином, представить один із 20 випущених за життя Андрія альбомів гурту "Скрябін". Всі концерти почнуться одночасно.

Другий альбом гурту Скрябін "Мова Риб", взявся підготувати і зіграти спеціально зібраний гурт під назвою S.S.S. Тож 17 серпня о 20:00 всіх запрошуємо в art-club Agata, де буде спеціальний відеоряд до кожної пісні, зібраний із рарітетних кліпів гурту Скрябін, історії про Кузьму і, звичайно, пісні Андрія.
Білет коштуватиме 48 грн. Всі зібрані кошти підуть у благодійний фонд Кузьми Скрябіна ( яким займається дружина Андрія, Світлана). Зібрані кошти підуть на допомогу тяжко хворим дітям. Якщо ви не довіряєте такому варіанту збору коштів, або не зможете потрапити на концерт, але хочете теж внести кошти на добро справу, то це можно зробити, переславши грощі на офіційний рахунок фонду:
Для фізичних осіб: через ПриватБанк 
р/р 26002056209168 
МФО: 380269 
ЄДРПО:39716267 
Столична Філія ПАТ"КБ"ПриватБанк" 
- в касах відділень Приватбанку 
- через термінали самообслуговування по всій Україні 

- платежі з карток через Приват24 (для клієнтів ПриватБанку) 
* тариф для тих, хто платить 0,50 грн незалежно від суми сплати 
Увага!!! Обов'язково в призначенні платежу вказувати: благодійна пожертва на проект «Подаруй подих життя» . Без ПДВ. 

для юридичних осіб 
- за допомогою реквізитів: 
р/р : 26002056209168 
МФО : 380260 

ЄДРПО:39716267 
Столична Філія ПАТ "КБ "ПриватБанк" 
Увага!!! Обов'язково в призначенні платежу вказувати: благодійна пожертва на проект «Подаруй подих життя». 
Без ПДВ.
Тож чекаємо вас на святі друга всієї країни. І наголошуємо, що це день пам'яті і скорботи, а 48 день народження Кузьми. Тому веселімося, співаємо його піcні і робимо цей світ кращим, бо нам в ньому жити.