Прем’єрний показ мелодрами «Перерваний політ» (Вірменія, 2015).

Сюжет: 
Фільм засновано на реальних подіях. Наполегливий і спрямований, він - боксер, що вплутався в кримінальну історію, незважаючи на застереження старшого брата. Прекрасна і юна, вона вчиться на балерину і знаходиться під суворим наглядом багатих батьків. Так вже склалася доля, що політ їх нещасливого кохання перервався одночасно з крахом повітряного судна. 

Бюджет фільму: $300000. 

Одну з головних ролей грає відомий вірменський актор Серж Аведікян, володар Золотої пальмової гілки Канського міжнародного кінофестивалю.

Фільм буде демонструватись з російською озвучкою та українськими субтитрами. Акредитація на показ: [email protected]
Кількість акредитацій обмежено.

Медіапартнери фільму в Харкові: харківський міський портал «057», міський інформаційний портал «Весь Харьков»,новинний портал «078», онлайн – журнал «Реприза», харківська фундація ініціатив «ФРI», кіноклуб «Cineast», головний молодіжний журнал «Palindrome», українська пошукова система «МЕТА», кіноклуб«Arthouse».
Генеральний партнер прем’єри фільму у Харкові: кінотеатр "8 1/2" та Харківська обласна громадська організація "Вірменьска національна міська громада".
Національні медіапартнери фільму: Міжнародна громадська організація «CinemaHall», щоденне національне Інтернет-видання «Okino.ua», національний інформаційний портал «Обозреватель».