Запрошуємо на  благодійний показ фільму "Іван Сила" для дітей.

Більш ніж 300 маленьких глядачів зможуть побачити у кінотеатрі фільм про циркового українського силача Івана Фірцака, якого в 1928-му році визнали найсильнішою людиною планети.

Також, перед фільмом дітки зможуть поспілкуватися з режисером картини Віктором Андрієнко та відомим спортсменом та актором Василем Вірастюком.

Широкоформатний повнометражний пригодницький фільм, створений за 100% державного фінансування на замовлення Державного агентства України з питань кіно 

Фільм відтворює окремі сторінки життя молодого Івана, який достойно пройшов через серйозні випробування, змужнів і став непереможним велетом сили і духу.

Слоган фільму: «ПРАВДА ЗАВЖДИ ПЕРЕМОЖЕ!»

Дія фільму розгортається в Європі початку ХХ століття, тому всі до єдиного люди в кадрі, у тому числі актори масових сцен, одягнені в історичні костюми, надані для картини чеською студією «Баррандов». Всі сцени зняті в живих будівлях і справжніх інтер’єрах тієї епохи, в справжній фортеці, в теперішньому цирку. Крім того, і всі видовищні та силові трюки виконані у фільмі наживо.

Автори сценарію та режисери
Віктор АНДРІЄНКО та Ігор ПИСЬМЕННИЙ (за мотивами книжки Олександра Гавроша «Неймовірні пригоди Івана Сили»)