Які винаходи передбачили письменники-фантасти, а які їхні ідеї були хибними та нездійсненними? Хто винайшов літак, акваланг, гелікоптер, електронну книжку, ескалатор, ноутбук, телеграф? Чи можливі альтернативні форми життя? Куди та якими способами можна подорожувати? Звідки взялися роботи? Чи є небезпечними істоти-мутанти? Відповіді на ці та чимало інших запитань варто шукати і на сторінках«Фантастичної книги» Літмузею – нової інтерактивної виставки для дітей.

 Дітей і дорослих, яких вони приведуть з собою, на відкритті чекають веселі й розумні розваги. Побігати, подумати, роз’язати та знайти відповіді на давні питання можна буде куштуючи солодкі пряники-восьминоги від домашньої пекарні «Honey cake».

У кабінеті шаленого професора КрейзіФорда оселились книжки найцікавіших фантастів: Едгара По, Жуля Верна, Герберта Уеллса, Айзека Азімова, Роберта Хайнлайна, Артура Кларка. Але це не просто бібліотека, а й невеличка наукова лабораторія: тут юні дослідники зможуть перевірити – в яких своїх твердженнях та припущеннях фантасти були праві, а в яких помилялися.