B&B Project - український коллектив, створений в березні 2015 року.Наша основна мета - повернути популярність народним інструментам, методом пошуку нових,сучасних репертуарних і виконавських можливостей.
Деякі елементи з біографії:
Тетяна Мазур - лауреат всеукраїнських і міжнародних конкурсів, студентка Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського, по класу бандури та вокалу в Заслуженої артистки України Дедюх Лариси Віталіївни. Народилась Тетяна на Херсонщині, закінчила Херсонське Музичне училище по класу бандури в Заслуженого працівника культури Наталі Петрівни Мазур. Виросла в сім'ї музикантів, вони й привили любов до музики.
Сергій Шамрай - родом з Запорізького краю.Виріс у вчительскій сім'ї. Після закінчення музичної школи по класу баяну у Корхових З.В. і В.В. Вступив до Запорізького музичного училища, де навчався в Заслуженого діяча культури Пелюка С.О. Під час навчання ставав лауреатом міжнародних конкурсів (Італія,Словакія,Польща,Болгарія). Зараз Сергій навчається в Національній музичній академії України ім. П.І.Чайковського у профессора,Заслуженого артиста України - Павла Віталійовича Фенюка.