«Піккардійська Терція» - унікальний колектив для української музичної культури. За понад 20 років стрімкої пісенної кар’єри цей чоловічий гурт по праву завоював звання «музичної легенди України», а його учасники стали визнаними «метрами акапельного співу». Від 1992-го, року свого заснування, «Терція» випустила десять різножанрових альбомів. Цими днями, до слова, «піккардійці» (Володимир Якимець, Ярослав Нудик, Богдан Богач, Андрій Капраль, Андрій Шавала та Роман Турянин) працюють над новим, одинадцятим за ліком, студійним альбомом.

У репертуарі «Піккардійської Терції» - понад 300 пісень у найрізноманітніших музичних стилях: поп, рок, класика, фольк, джаз, кантрі, духовна музика, рок-н-рол, блюз… На 95 відсотків це – україномовний репертуар. Хоча загалом у пісенному активі секстету є пісні 12-ма (!) мовами. Не менше вражає й географія виступів формації: Польща, Німеччина, Іспанія, Італія, Франція, Канада, США, Бельгія, Швейцарія і навіть Сингапур. У 2008-му році вокальна формація удостоїлася найпрестижнішої культурно-мистецької нагороди - Національної премії України ім. Т. Шевченка.

Восени 2012-го «Піккардійська Терція» розпочала масштабне святкування свого 20-ліття. 29 вересня 2012 р. відбувся великий сольний концерт акапельної формації на головній сцені країни – у Національному палаці мистецтв «Україна». Того дня в українській столиці оксамитове багатоголосся «піккардійців» почуло чотири тисячі меломанів. Згодом «піккардійці» об’їздили з ювілейними концертами всю Україну. І скрізь збирали повні зали. А на травень-2014 «Терція» підготувала концертний тур з програмою «Найкраще» містами Східної та Південної України.

Особливістю концерту «Піккардійської Терції» 28 листопада у Жовтневому палаці буде те, що цього разу секстет виступатиме перед киянами у своєму первинному амплуа – а капела. Без супроводу барабанів та перкусії, що колектив практикував в останні п’ять років. Того вечора «піккардійці» виконуватимуть, зокрема, пісні, які рідко можна почути від них на великій сцені: «Гуцулія. Тіні забутих предків», «Вперто іди», «Туман яром»… Відбудуться пісенні прем’єри на вірші Тараса Шевченка: «Утоптала стежечку» і «Ой, по горі роман цвіте». А також композиції, які увійдуть у новий альбом «Терції». І, звісно ж, не обійдеться без хітів, які разом із «піккардійцями» хором співають по всій Україні: «Старенький трамвай», «Пустельник», «Спомин»…