Благодійна вистава, мета якої зібрати гроші на теплий одяг нашим воякам, що захищають наш спокій і мирне небо у ці непрості для нашої країни часи.

"Чи легко лишатись людиною там, де весь світ навколо вимгає від тебе холодної жорстокості?"
Вистава "Хроніки Тиcячорічного" це спроба показати глядачу Другу Світову Війну так, як її побачили люди по той бік фронту: німецький офіцер, що має виконувати найжорстокіши накази і постійно давити в собі людяність, та дівчина, мешканка Берліну - спочатку мирного міста, потім столиці нацистської імперії, а згодом, - місцем бойових дій, де вирішується доля світу.
"Хроніки" - це, також, спроба відповісти на питання: Що може змусити людину забути про честь та людяність? Як почуває себе той, хто проти своєї волі прийшов зі зброєю в руках на чужу землю та чи може людяність врешті перемогти глобальну ідею і залишити людину людиною?
Під час написання та підготовки вистави було прочитано та використано багато історичних матеріалів, включаючи щоденники та листи німецьких солдат, тож герої та події вистави максимально наближені до їх реальних історичних аналогів.

"Коли вистава тільки писалась та ставилась у перші рази, - вона планувалась як просто антивоєнна вистава, а нашою метою було показати найжахливішу війну в історіі людства з того боку, з якого її дуже рідко показують глядачам, ми і в жахливих снах не могли уявити, що колись наша крїна знов переживатиме події, які із жахливою точністю повторюють те, про що йдеться у виставі... Наразі, як, мабуть і всі українці, ми намагаємось зробити свій внесок в перемогу наших захисників над загарбниками та в справу миру в нашій країні, тож усі зібрані кошти ми передаємо волонтерським організацям на потреби наших військових"