"Скрябін" презентує 25 номерний альбом. В підтримку платівки з простою назвою "25" весною 2014 відбудеться турне по стадіонах та залах України. В рамках туру відбудеться велике концертне шоу. "Скрябін" гратиме старі й нові пісні, до того ж традиційно готує купу сюрпризів для фанів – музиканти виконають треки, які ніколи не грали, або грали дуже давно. До концерту створюється й спеціальний відеоряд – цим вже займається режисер Нікіта Родчинський, який традиційно займається відеороботами групи.

На прохання власних фанів, Скрябін тримає в секреті пісні з нового альбому. Матеріал з альбому "25" вперше можна буде почути саме під час виступу. Та й саму платівку можна буде побачити і придбати саме на київському концерті. Цього вечора також заплановано представити нову книгу Андрія Кузьменко – "Я, Паштет і армія".

"Скрябін" вже 25 років на сцені, проте присвячувати концерт саме ювілею групи музиканти не прагнуть. Андрій Кузьменко: Ми не гратимемо ювілейних концертів, бо я не можу собі уявити ювілейного концерту Елтона Джона, присвяченого 50-літтю його творчості. На афіші й обкладинці альбому число "25" зібрано з фотографій фанів групи, які всі роки підтримували нас. Альбом названо саме так, бо пісні дуже різні, нереально виділити головну думку й винести в заголовок. Тому просто "25".

Тож чекаємо вас. Будуть книжкові й музичні релізи, якісне концерте шоу і чесна музика "Скрябін", що збирає повні зали вже 25 років.