Громадські заходи з нагоди 22-ї річниці Незалежності України.

О 13.00 від кола трамваїв в Лісопарку до майдану Рози Люксембург стартує святковий велопробіг, до якого зокрема долучаться велосипедисти у вишитих сорочках, дівчата з віночками та стрічками. До велосипедів буде закріплено українські прапори та іншу патріотичну символіку.

О 14.00 всі бажаючі можуть долучитись до щорічної Вишиванкової ходи.

Місце збору - сквер на злиття річок Харків і Лопань (сквер Стрілка). Перед початком руху колони всім бажаючим на обличчі намалюють патріотичний боді-арт у вигляді прапорця або тризуба. Пішою ходою пройдемо через майдан Конституції, Сумську до пам'ятника Т. Г.Шевченку. По ходу руху колони співаємо українських пісень!

З 15.00 в саду Шевченка поруч з пам'ятником великому Тарасу триватиме святкова програма: українські співи, майстер-класи з народного танцю, різноманітні конкурси для дітей та дорослих з цікавими призами, патріотичний боді-арт на обличчі, виступи кобзарів, презентації робіт народних майстрів тощо. Кожен охочий матиме змогу отримати стрічку з кольорами державного прапора.

О 19.00 кожен харків'янин зможе долучитись до флеш-мобу «Свічкова ілюмінація». Учасники акції біля пам'ятника Т. Г. Шевченку викладуть зі свічок Державний Герб України — Тризуб.

Запрошуємо харків'ян та гостей міста долучитись до святкування Дня Незалежності України!

Додаткова інформація за телефоном: 097 555-84-82; 066 244-03-84 (Дмитро Пилипець).