Шановні любителі спорту та пива!

Ми раді запросити вас на вечірку “Beer Champion”, яка присвячена Міжнародному дню олімпійських ігор! Приєднуйтесь до нас, щоб відзначити це свято спорту та святкування у найкращій традиції шоу-ресторану AltBier!

Чи хотіли б ви стати справжнім олімпійським чемпіоном у споживанні пива? Якщо так, то ця вечірка для вас! Приходьте і продемонструйте свої навички та вміння випивати пиво на час, змагаючись з іншими пивними ентузіастами. Незабутній вечір гарантований!

️Чекаємо на вас у шоу-ресторані AltBier, де вас зустрінуть неперевершений асортимент пива ALTBIER та незабутня атмосфера святкування!

Розважальна шоу-програма – насолоджуйтесь енергійною музикою, жартами ведучого та анімаційної команди, які зроблять ваш вечір незабутнім!

Смачна їжа – наші кухарі приготують смачні страви, щоб ви могли насолоджуватися пивом в найкращому супроводі.

Не пропустіть цю неперевершену можливість поєднати дві ваші улюблені речі – спорт та пиво! Запрошуйте друзів та приходьте разом, адже веселіше разом!

Нехай ця вечірка стане вашим найяскравішим спортивним святом року! Забронюйте дату і готуйтеся до незабутнього досвіду на вечірці «Beer Champion»!

Вхід вільний при бронюванні столу

Бронювання: (097) 727-27-26 | (066) 327-27-27.

У нас безпечно – ресторан знаходиться в підвальному приміщенні! А також у нас стоїть генератор та є світло завжди!