В’ячеслав Романовський народився на Донеччині 1947 року. Невдовзі батьки переїхали в Борівський район Харківщини. Там закінчив середню школу. Відвідував ізюмське літоб'єднання «Крем'янець».

Вірші почав писати зі шкільних років. По закінченні школи працював у редакції Шевченківської районної газети «Вперед» коректором і кореспондентом. Служив в армії на Семипалатинському ядерному полігоні. Вищу освіту здобув на філологічному факультеті Харківського держуніверситету (1969-1974). Працював на різних журналістських посадах у харківських газетах. Друкувався в газетах, журналах, альманахах та колективних збірниках.

Перша книжка «Одна така земля» побачила світ 1984 року. Згодом вийшли збірки лірики «Благовіст», «У дива на виду», «Князівство любові», «До квіту хризантем», «Цвіт озимини», «А я повім тобі...», «Да святится имя твое!» (в перекладах російською), «Заоскільська сторона», «...А розстані серце не хоче!», «Ваба забав».

Член Національних спілок журналістів (1980) та письменників (1997). До НСПУ рекомендували Роберт Третьяков, Юрій Стадниченко та Василь Боровий. Лауреат муніципальної премії імені Олександра Олеся (2002) та Всеукраїнської премії імені Василя Мисика (2008). Зараз очолює Творчу асоціацію літераторів «Слобожанщина». Підготував нову збірку поезій та книжку есеїв і публіцистики.

На зустрічі йтиметься про майбутні книжки В’ячеслава Романовського, прозвучать його відомі та нові вірші, виступлять колеги-поети.