Найбільша в Україні теренова гра «Гурби-Антонівці».

Традиційно, місцем проведення є лісовий масив між селами Антонівці на Тернопільщині та Гурби, що у Рівненській області.

2012 року гра «Гурби-Антонівці» святкує своє десятиліття!

Ця легендарна спортивно-патріотична теренова гра веде свою історію з 2003 року. У “Гурбах-Антонівцях” брали участь більше трьох тисяч молодих людей з усіх куточків України та із закордону.

Суть теренової гри полягає в тому, що учасники діляться на дві команди (2 куреня, кожен поділяється на сотні, чоти, рої, - так, як і в УПА), які змагаються між собою за прапори одна одної та за кількість «вбитих» гравців суперника. При цьому кожна з команд суворо дотримується правил чесної гри, прояви негідної поведінки та порушення правил під час її проведення можуть каратися дискваліфікацією гравця; пияцтво тут суворо заборонено. За дотриманням правил слідкують спостерігачі, основні сздійснює Рада Вищих Спостерігачів.

Перемогу отримує той, хто захоплює прапор противника і при цьому відстоює свій. З кожним роком це робити стає все складніше, адже командири «куренів» досконало вивчають терен гри, вдосконалюють тактику і стратегію, застосовують сучасні технічні можливості для вдалих маневрів.

Кращі учасники будуть нагороджені символікою гри та цінними подарунками від Центрального Проводу Молодіжного Націоналістичного Конгресу та партнерів гри.

Враховуючи досвід минулих років, цього року правила теренової гри будуть дещо змінені. Більш детально про це ви зможете дізнатися згодом на нашому сайті.

Усі, хто має бажання взяти участь у спортивно-патріотичній тереновій грі «Гурби-Антонівці-2012», мають зголоситися до 20 квітня 2012 року.

Відповідальна особа в Харкові: Андрій  (063) 4-111-359, (067) 579–06-45, (095) 62-337-64

http://gurby.org.ua/