Тарас Антипович (1978) — прозаїк, журналіст. Народився й виріс у Полтаві, зараз живе в Києві. Закінчив факультет журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка.

Працював за фахом у різних періодичних виданнях. Його роман «Мізерія» («Нора друк», 2007) було визнано кращим літературним дебютом року за версією рейтингу «Книжка року». 2008 року у видавництві «Факт» вийшов цикл новел «Тіло і доля».

Третя книга автора – сентиментальна повість «Лох» – поширювалася лише в електронному вигляді. 2009 року за поезію «Осінній кіберпанк» отримав першу премію в номінації «Пісенна лірика про кохання» літературного конкурсу «Коронація слова».

2011 року у видавництві «А-ба-ба-га-ла-ма-га» вийшов друком фантастичний роман Тараса Антиповича «Хронос».

Тарас Антипович – один із найцікавіших сучасних прозаїків. Лаконічність викладу поєднується з гостросюжетністю, а глибина проблематики – зі щирістю.

Письменник не боїться говорити непопулярні речі – зокрема, вустами своїх персонажів проповідує філософію відчуження від «успішного світу», культу задоволень та усталених «понятій».

Герої творів Антиповича прагнуть віднайти внутрішню цілісність, тобто врятувати власну душу, нехай і ціною тіла. Власне, це розмова про пошуки Бога – мовою сучасної людини. Доволі відверта розмова.

Контактні телефони:

706-25-81
31-59-49.